Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek mikor jött vissza a...

Kinek mikor jött vissza a szaglás és ízlelés covid után?

Figyelt kérdés
Nekem még mindig nem jött vissza van hogy teljesen elmegy a szaglásom és az ízeket meg alig érzem. Jövőhéten lesz a 4. hét hogy koronás voltam picit már aggaszt a dolog.

2020. nov. 14. 22:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nekem azóta se jött vissza a szaglásom, se az izlelésem 😥
2020. nov. 24. 11:11
 12/17 anonim ***** válasza:
Biztos nem marad igy. Kitartas!
2020. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek két hónap után. Nekem 18. napon valami nagyon halványan dereng. De inkább csak a , öblítő, rossz szagokat nem érzek.

Pedig esküszöm örülnek neki 😄

2020. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vasárnap lesz 1 hónapja nekem, a szaglásom egész jó bár még nem elég intezív, az ízlelésnél sok mindent nem úgy érzek még, hozzáteszem még mindig van valami enyhe taknyosságom
2020. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hete ment el,a férjemé is,de neki kezd visszajönni.Nekem inkább csak az ízek,náthás vagyok,és semmi szaglás.
2020. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A Szaglásom nagyrésze megmaradt, az azóta is úgyvan. Az ízlelésem 1 hónapja ment el, azóta semmi. Remélem hamar visszajön, már nagyon szeretnék egy finomat enni... :(
2020. nov. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
2 hét
2020. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!