Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Medrol szteroid mellékhatások?

Medrol szteroid mellékhatások?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fekélyes vastagbélgyulladásom van és januárban szteroidos kezelést kellett kapnom, (Medrol 2 hétig vénásan, utána márciusig tablettában). Szeptemberben visszajött a gyulladás és megint nem volt már megoldás a szteroidon kívül. Borzalmasan csúnya lett az arcbőröm, tele van mélyen lévő pattanásokkal és vörös. Voltam kozmetikusnál, de nem sok a javulás. Mennyi idő amíg helyreáll a bőröm? Teljesen szétszedte a szervezetemet, újra. Köszönöm:) 18/L

2020. nov. 16. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaj.😞 szerintem kb egy felév biztosan,míg a szervezet normál módja visszaáll.Ilyen aknéra egyébként nem tudom milyen kezeléseket alkalmaznak,de lehet inkább bőrgyógyászhoz mennék

Ha nem javul,akkor Roa esetleg vagy antibiotikumok lehetnek talán hatásosak,legalábbis ilyenre azokat szoktak felírni.Egyébként néha magával a szteroidokkal akarják kezelni a pattanásokat.Mikor nagyon aknés voltam,velem azt szedettek,de nagyjából kárt csinált csak a szervezetemben.Amint elmúlik a betegség,se szteroidos krémet se semmi ilyen tartalmút ne használj! Ami talán házi megoldásként használhat,az az aloe vera természetes növénye,neogranormon kenőcs vagy esetleg a csalántea.Kiváló vértisztító.De valószínű javulás akkor lesz,ha a szteroid kiürül a szervezetedből.:(

2020. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tudom, milyen érzés ez sajnos.:( Én a Dermofil pasztát használtam és használom mai napig vöröslő, duzzadt pattanásokra, zsíros arcbőrre. Enyhíti a duzzanatot, vörösséget. Mentolos krém, ezért csíp kicsit és hihetetlenül szárít, ezért óvatosan kell vele bánni. Nekem nagyon bevált, ezt tudom ajánlani (kozmetikusom is ezt ajánlotta). Itt egy link, amin további véleményeket olvashatsz: [link]
2021. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!