Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csomókban hullik a hajam, mit...

Csomókban hullik a hajam, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Pár hete kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, bár orvos is mondta hogy nem vészes az eltérés. De hetek óta iszonyatosan hullik a hajam, mikor fésülöm akkor is tenyérnyi csomókat tudok leszedni róla, mikor hajat mosok akkor a kezemen maradnak csomók. Vettünk hajhullás elleni sampont, még nem próbáltam de hátha bevállik. Gyógyszert is szedek, pajzsmirigyre, de semmi változást nem észlelek. ugyanúgy álmos és fáradt vagyok, veszettül hullik a hajam, foltok jelennek meg rajtam ami a doki szerint bevérzés és nem kell aggódni. Csak egy vérvételt csináltam eddig, ez alapján derült ki a betegség. Szerintetek lehet más is a háttérben vagy tényleg a pajzsmirigy okozza ezt? Soha nem hullott ennyire a hajam. Félek, hogy teljesen ki fog hullani. 23L

2020. nov. 16. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Pár hét alatt nem is lesz semmi változás.

Nekem kb.3 hónap volt míg leállt a hajhullás, most már normális mennyiség hullik.

Amik most kihullanak neked, azok már rég elhaltak, a jóisten se tartotta volna ott.


Türelem.

2020. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt miért nem egy orvsotól kérdezed meg?????
2020. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hajhullás lehet egy túlzásba vitt diéta következménye is,ami alatt kimerült a szervezeted.Sok vitamint,ásványi anyagot tartalmazó étrendkiegészítőt kellene szedned, megfelelő, minőségi táplálkozás mellett.Ha nem ez az ok akkor valamilyen hormonális probléma lesz a háttérben de ennek pontos diagnózisa már az orvosok feladata lesz.
2020. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2..mint olvashattad voltam orvonál! aki szerint pajzsmirigy miatt van de látom itt hiába irok megjegyzést nem olvassák egyesek :D...
2020. nov. 16. 17:40
 5/5 A kérdező kommentje:
nem diétáom egyáltalán.
2020. nov. 16. 17:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!