Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek itt már volt olyan,...

Valakinek itt már volt olyan, hogy annyira fájt a hasa, hogy sírt?

Figyelt kérdés

(A kérdést puszta kiváncsiságból teszem fel)

Ha volt utána mi történt?

Volt, hogy kiderült, hogy ez egy komolyabb betegség?



2020. nov. 20. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem menstruációs görcsnél volt ilyen, nem tudom számít-e.


De ha nem tudod pontosan mitől lehet (tehát nem ettél olyasmit, nincs hasmenés/székrekedés), hanem egyszerűen csak iszonyatosan fáj, akkor tuti elmennék orvoshoz.

2020. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is menstruációnál volt, mindenképp megéri elmenni kivizsgáltatni, ha többször előfordul, legyen az menstruációkor vagy anélkül.
2020. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt hogy kb 1 óráig annyira fájt a gyomrom alatt inkább bal oldalon azt hittem meghalok. már épp hívni akartam a mentőket amikor elmúlt és azóta sem lett semmi bajom, kb 3 éve volt
2020. nov. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, kb 10 éve. Forró nyári nap egy panelban, konzerves sólet és leöblítettem egy feles hubertussal. Na azóta nem jó az emésztésem. Olyan felhasi fájdalmam volt, hogy csak az ellenségemnek kívánnék hasonlót. Soha nem fogom elfelejteni, ahogyan összegörnyedve ültem az sztk várótermében, nagyjából 2 hét volt, mire jobban éreztem magamat.
2020. nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve volt olyan hogy havonta random megfájdult 1 napra a hasam,aztán azon a napon végighánytam mindent, és másnapra kutya bajom sem lett. Na akkor tényleg azt éreztem hogy bárcsak meghaltam volna, annyira fájt. De semmi bajom sem volt, nem ettem semmi rosszat,máig nem tudom mi volt a gond.
2020. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én táborban voltam, csak mobilvécé volt, így egy teljes héten át nem székeltem. Amikor már lábra sem tudtam állni a fájdalomtól és hazahoztak a szüleim, az ágyamban ordítva vártam, hogy hassanak a hashajtók.
2020. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem emlékszem rá, de anyuék mesélték hogy mikor kicsi voltam volt hogy annyira fájt, hogy ringatóztam. Olyankor vittek ügyeletre, de semmi bajom nem volt igazából. Most ételérzékeny vagyok, nem tudom az mennyire játszik közre, mert az csak 8-9 év múlva derült ki.
2020. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fruktóz érzékeny vagyok és amikor még nem derült ki, egy szelet torta után olyan hasi görcseim lettek, hogy azt hittem helyben meghalok. Nem vagyok egy sírós fajta, de nem túlzok ha azt mondom, hogy egy Balaton feltöltődött volna a könnyeimből.
2020. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!