Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy klinikai szakpszihológus...

Egy klinikai szakpszihológus pszihológiai tesztek alapján mennyire pontosan tudja meg határozni a pontos diagnózisomat?

Figyelt kérdés

Valami 5-6 féle tesztet ki töltettek velem.

Pontosan nem tudom mik voltak azok, de asszem volt hangulat felmérő teszt, scid2 teszt(119kérdés),mmpi teszt(566állítás) és végül a rorsach-teszt.

Plussz sokat beszélgettem vele, olyan dolgokat is el mondtam neki amit eddig úgy gondoltam hogy a sírba viszek. Van drogos múltam és jelenem is.

Elég őszinte voltam vele,talán lehet hogy túl őszinte is. De úgy gondolom hogy így lessz kerek a dolog.



2020. nov. 21. 18:33
 1/4 anonim válasza:
100%
Ezek a tesztek csak segítséget nyújtanak a diagnózishoz. A diagnózist az orvos fogja a tünetek, interjú és a teszteredmények alapján megállapítani.
2020. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Semennyire. Én is voltam. Közölte a diagnózist meg felirt nyugibogyót és antipszichotikumot és közölte nagy a baj ha nem kezdem el ezeket szedni az ágyból sem fogok tudni kikelni hamarosan. Ehhez képest nem kezdtem el szedni és miután Home Officeba küldtek magyarán kikerültem a munkahelI frusztráló környezetből 1 hét után minden tünetem megszűnt. Mosolyogva ébredek egész nap jó kedvem van. Délután meg maszkálok minden felé, hétvégen programokra megyek és semmi bajom. Pedig előtte a lakásból alig bírtam kimenni ilyan rosszul voltam minden nap. Ez meg tele tömött volna legális droggal. Ennyit a pszichomókusokról. Inkább keresd meg a bajod okát és szabadulj meg tőle. ;)
2020. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológussal sosem lehetsz TÚL őszinte:)
2020. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hgwell ***** válasza:

A kerdoivre valo valaszok kozott vannak hogy tobbet is bejelolhetnel egyszerre de erre nem ad lehetoseget a pszichokogia ha tobbet is bejelolhetnel es leadnad majd az orvos a tesztet szkenneli a gepen es amelyre tobb valaszt is adtal aszerint kapsz uj tesztet csak azokra a kerdesekre vonatkozolag igy konnyebben szurheto lenne es lojalisabb az eredmeny.

A bezelgetesnel mindig jobb csendesebbnek lenni hagyni hogy faggatozzon es kevesebbet mondani neki mint amennyire var.a tobbi az álszentseg amit elo kell adnod, hogy jó szemmel lásson es ne feledd ő nem a barátod hanem az ellenséged és szeretned kell ott őt.

Illetve van néhány logikai feladat is altalaban ha rakerdez ezt miert igy miert ugy vagy ertelmesen osszeallitasz egy mondatot es tartod magad hozza vagy egy szoval egyszeruen talalsz egy kifejezest erre es tartod magad hozza.

2022. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!