Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Veszélyes e a koronavírus?

Veszélyes e a koronavírus?

Figyelt kérdés

Fiatal, egészséges emberekre veszélyes e a koronavírus?

Azt mondják hogy krónikus betegekre a legveszélyesebb , akkor mindenkit megölhet aki krónikus beteg a környezetemben?(asztma, cukorbetegség, allergia , elhízottság)

Találtam egy cikket:

[link]


Ez alapján akár tarolhat is a koronavírus a következő hónapokban.



2020. nov. 22. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Erős,sportembereket is leterített már ez a vírus.
2020. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Hiába olvasol cikkeket idehazait ha nincsen független médiánk mert maga a hírportálok 95%-a a kormány kezébr vagy befolyása alatt vannak.
2020. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Mindenkire veszélyes, aki eltávolodott a forrástól.
2020. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát... A krónikus betegek közé sorolják azokat is, akiknek kicsit magas a vérnyomása.


Állítólag egészséges huszonéves, nem krónikus beteg is volt itt a környékünkön, aki háromszor elkapta.

2020. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Vízilabdás versenyzőt is terített már le, jelenleg erősödik és a gyógyulás utáni ellenőrzéseket csinálják neki. Sajnos rá tud menni az érrendszerre, nem biztos, hogy valaha tud még versenyszerűen sportolni.

Én lassan két hete nyomom az ágyat, nem vagyok se idős, se krónikus beteg, mégis nagyon megvisel. És van, aki meg simán túl van rajta.

A FB-on van egy covid-19 pozitívak vagyunk csoport, olvass bele ha van hozzá gyomrod.

2020. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Veszélyes, igen. Sok ember könnyen átvészeli, de vannak akik nagyon megszenvedik és utóbbi teljesen véletlen. Lehet egy fiatal, életerős szervezet is. Persze akiknek már le van gyengülve a szervezetük, azokra nézve sokkal veszélyesebb, de senkinek sem szabad félvállról venni a dolgot. A gyógyulás utáni szövődményekről ne is beszéljünk, senki se tudja még, hogy hosszútávon mit okoz.
2020. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

veszélyes-e? Elég, ha három adót nézel..BBC, CNN, Euro News..ezekből láthatod, hogy a világban mindenhol majréznak, ezért maszkot hordanak. Kezet nem mosnak, mert víz nincs, de imádkoznak, hátha az segít...az ebola ellen nem vált be, gyanítom a covidtól sem véd...


Napersze vannak, akik szerint nincs is vírus..ezek közül néhány már meghalt valamilyen érthetetlen okból..

2020. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 October15 ***** válasza:
0%

Hát igen a házipatika az aztán szakirodalom... virulógusok, infektológusok és immonológusok írják és olvassák... XD


Különböző meglévő betegségek növelhetik a kockázatot de hallod én végstádiumú veseelégtelenséggel, magas vérnyomással meg még 30 másik szrral valahogy nem tudtam belehalni. Yep 2 hétig magas lázam volt, köhögtem mint a rohadás és a kettő kombinációja maitt alig aludtam valamit, általában akkor ha a harmadik ébrentöltött nap után egyszerűen már black out-oltam a rákba. De ennyi, önmagában attól nem fogsz belehalni, hogy van valamilyen alapbetegséged.

2020. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 October15 ***** válasza:
De nyilván mindenki máshogy reagál rá. + Nyilván nem azért csesszük éppen tönkre a világgazdaságot mert csak egy nátha és semmi gáz nem lehet belőle... :D Lássuk be azért a fogyasztói társadalom nem sok olyan dolgot talál ami miatt hajlandó termelési válságot előidézni.
2020. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Van face ismerosod ,aki beteg es lattal videot,hogy beteg?? Erdekes,h nekunk nincs ilyen ismerusoun meg a csaladtagjainknak se meg a barataimnak se. olyan ismerosunk sincs,aki belehalt.


Hasznald a szemed es a jozan eszed. Ne a kormany altal befolyasolt mediat

2020. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!