Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki elkapta a koronavìrust,ann...

Aki elkapta a koronavìrust,annak minden családtagja megfertőződött?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem

De akikkel egy házban él, azok valószínüleg elkapták. Nem hiába nem mehetnek ők sem sehova.

2020. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, volt ismerősöm akink 4en éltek együtt, és 3 tagnak két pozitív teszt lett, neki 2 negatív.

Nekem is koronavírusos a család, én meg nem tudom hogy nem kaptam e el, vagy csak tünetmentes vagyok. Legjobb, ha kivárod te is a karantént szerintem

2020. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Egy jò baràtom elkapta az uj Korona virust! 57 éves sportos férfi! Az egész Csalàdjàt Karanténbe tették, - feleség és 3 nagykorù gyermekét! Csodàk csodàjàra senki se kapta el a Virust! Igaz nagyon vigyàzztak!
2020. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 3-am 49nm-es panelben vagyunk,úgyhogy nagyon nem tudtam a kisfiammal elszeparálódni,mi elkaptuk mind,pár nap csúszással.Pedig a férjem pár napig alig jött ki a szobájából és maszkot is hordott.

2020. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!