Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid pozitiv lett a tesztem....

Covid pozitiv lett a tesztem. Maganuton csinaltattam. Nagyon enyhe tuneteim vannak. Hazi karantenban vagyok onkentesen, abszolut betartom. Muszaj jelentkeznem a haziorvosnal?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ, a többi tesztet is magán úton akarod csináltatni? Mert akkor szerintem nem muszáj
2020. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs szükséged táppénzre? Hol dolgozol?
2020. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze. Ahogy hallottam, az antsz egy het alatt sem er ki. Nekem a mhely majd tamogat egy tesztet egy honappal az elso utan.
2020. nov. 22. 19:10
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es en full home officeban dolgoztam eddig is. A cegnel elrendeltek. A covid igy a munkamat nem befolyasolja. Termeszetesen elszeparaltam magam mindenkitol, kajat is rendelem. Kontaktjaimnak meg en szoltam.
2020. nov. 22. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem akkor így nem vagy köteles, ameddig tényleg betartod az önkéntes karanént.
2020. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi! Betartom termeszetesen.
2020. nov. 22. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,nem muszáj. Viszont én hallottam olyasmit, hogy ha koronavírus pozitív lettél, akkor 3hónap időtartalmig nem rakhatnak be karanténba, ha kontakt vagy. Nemtudom hogy hiteles-e, maximum e-miatt érdemes intézkedni.
2020. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha aláírtad a papírt az elején, hogy jelented ha pozitív, akkor köteles vagy jelenteni. Ahol én voltam PCR teszten,ott automatikusan ment az eredmény az ESZT-be.
2020. nov. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem irtam ala semmit. Az en errdmenyem is ment eszt-be, a labor nem jelenti az antsz-nek?
2020. nov. 23. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!