Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A cékla kivonat is eltudja...

A cékla kivonat is eltudja színezni kicsit a székletet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jó késő van de majd' besz@rtam az imént. Rámjött a mehetnék nem volt szorulásom, sőt picit valami hajtott de nem is ez a lényeg, hanem én mindig megnézem azért és pirosat láttam benne totál bepánikoltam. Átgondoltam gyorsan miket ettem és a cékla ilyen hatásairól hallottam már ugyan, előtte nap/2 nap előtte ettem egy joghurtot, amiben cékla kivonat(!) volt.

A széklet picit emésztetlenül haladt ugye át, világos színű volt ezért jól látszott benne ez a piros rész körülötte.

Lehetett ettől? Teljes parában vagyok 21 éves srác vagyok..



2020. nov. 23. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Arra a céklakivonatra gondolsz, ami rózsaszínre színezi a joghurtot?

Az biztosan nem látszik meg a székletben semmilyen formában.

2020. nov. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor lehet kinéz egy jó kis aranyér vagy fissura..

Szuper, mehetek proktológiára.

Köszi a választ!

2020. nov. 23. 01:40
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem éreztél fájdalmat? Lehet, hogy krém/kúp is elég lenne.
2020. nov. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát bizonytalan vagyok benne igazából.. Édesapám aranyeres volt fiatalon sajnos sokszor újult ki neki, azt mondta örökölhettem és vigyáznom kell vele.


Előtte napokban éreztem a fenekem környékén fájást, de nem vészeset. Közben nem fájt, utána picit belül mintha egyik oldalon szurkálást éreztem volna.

2020. nov. 23. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!