Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem vesznek komolyan az...

Nem vesznek komolyan az orvosok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

TTöbb, mint egy hónapja erősödött meg az alap halk fülzúgásom nátha következtében. Azóta rosszabbodott a helyzet. Fülkörthurutot állapítottak meg nálam és fáj - főleg az egyik - fülem, már a köhögésnél a rosszabbik fülemnél a fejemen egy pontnál nyilal a fájdalom. Vwszek be vitaminokat, inhalálok, iszom gyógyteákat, fülkürt tornázom, melegen öltözöm és mézes fokhagymát is eszem egy kiskanállal egy nap. Már nemt tudom mit tegyek, kezdek elkeseredni. Nem múlik sem a nátha, sem a hurut.

Kinek mi vált be ilyen esetben? Mit kellene még kipróbálnom?

Sinupret tablettát, most meg oldatot szedek napi héromszor, ahogy a készítmény leírása is írja.

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. nov. 24. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet valami olyan fertőzés amire antibiotikum kellene? Vagy kaptál?


Én a helyedben, ha a héten nem javul a dolog, elmennék egy másik ful orr gégészhez, akár magánba, legyen egy másod szakvélemény/ javaslat is.

2020. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Egyik fül orr gégész szerint vírusos eredetű (influenza, nem vagyok koronás, mert másak a tüneteim, családban mindenki egészséges). Antibiotikumra rá fogok kérdezni, mivel holnap megyek már a 4. vagy 5. helyre. Pénteken voltam kórházban hallásvizsgálaton és midnen rendben volt elvileg, de érezhetően rosszabbul hallok és az egyik fülemre annál is rosszabbul.

A magánon gondolkoztam én is, viszont szüleimmel élek, még tanulok, szóval igazából édesapámon múlik, hogy belemegy e. Viszont midnenhol antibiotikumot ajánlanak, szóval rákérdezek holnap.

2020. nov. 24. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Kurkuma tea (nem poros kaki, hanem egész kurkumából saját magad készített), D vitamin. És sok pihi.

Vírus nem létezik.

Ha antibiotikumot adnak, mindenképp szedj hozzá probiotikumot is, különben szétroncsolja a bélflórádat.

2020. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szeptemberben szedtem antibiotikumot más panaszra, már bánom, hogy nem vettem be rá probiotikumot. D Vitamint szedek a C vitaminommal együtt. Midnenféle teakeveréket már kipróbáltam, de megpróbálom a kurkumát, köszönöm az ajánlást! :) Annyi kérdésem lenne, hogy a sima boltban kapott gyökeret csak felvágom és akkor azt forrázom, vagy másképp kel elkészíteni?

Pihenés és vízfogyasztás nehezen megy. Érettségire készülök és nagyon nagy a stressz, így későn megyek aludni, viszont a 8 óra alvás mindig megvan minimum. Stesszel nem tudok mit kezdeni, nagyon sok forrása van az életemben és már próbáltam rá edzeni, meditálni, rajzolással levezetni (régen imádtam, gondoltam leköti a gondolataim).

2020. nov. 24. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#3

Azért az elég durva hogy "vírus nem létezik"

Léteznek vírusok.

2020. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!