Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől érezhetem ezt?

Mitől érezhetem ezt?

Figyelt kérdés

Már több mint 2 éve érzek rendszeresen szédülést, időnként heves szivdobogást, émelygést,szívkörüli fájdalmat, mikor hirtelen felallok szinte mindig megszédülök.

Korábban annyira nem foglalkoztam ezekkel a tünetekkel, mivel őszintén szólva, már közel 3 éve elég mozgás szegény életet élek, sokszor mikor ezen valtoztattam, és rendszeresebben sportoltam, enyhültek a tünetek, azonban pár hónap elteltével általaban mindig ellustultam megint, és újra hízni is kezdtem.

Az étvagyam is hatalmas, szinte korlátlan mennyiségű ételt képes vagyok megenni egy nap alatt.


Vérvételen 2-szer is voltam az elmult 2 évben, mindkét alkalommal szinte "tökéletes vérképet kaptam" így nyílván sok lehetséges betegséget ki lehet zárni, kardiológián 2 éve voltam utoljára kb, ott is jó eredményeket kaptam.


Elég sokat stresszelek, főleg miutan 2 és fél éve gimnáziumba kerultem, nem igazan volt nyugodt napom, amikor ne aggodtam vagy stresszeltem volna valamin, így feltételezem ennek is köze lehet hozzá.


Mindenesetre nem kellemes, és gondoltam hátha valakinek hasonlo tünetei vannak/voltak, és sikerult megoldani a problémát.


Előre is köszönöm a válaszokat!

17/F



2020. nov. 24. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Edzetlenség is csinál ilyet, túlsúly, mozgászegény életmód. Ha felállásnál szédülsz, akkor leesik a vérnyomás, ez is renyhe keringésre utal. Ezt csak terheléses teszt mutatja ki.
2020. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!