Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltam 2 alkalommal is teljes...

Voltam 2 alkalommal is teljes vérvizsgálaton (elvileg pajzsmirigyemet nézték) nem találtak semmit. Akkor mi állhat a háttérbe?

Figyelt kérdés

Körülbelül 169/70 cm vagyok és 49 kg (azóta nem mértem, de biztos hogy úgyan annyi vagyok)


Hiába eszek, nem megy rám semmi súly (pedig rámférne) anorexiás sem vagyok. Nem tudom miért nem tudok hízni, lehet hogy genetika (ez még a jobbik eset) gondolkodtam azon hogy endokrinologusnál kivizsgáltatom magamat, de nem tudom hogy működik egy ilyen vizsgálat, beavatkozás.


Gondolkoztam azon is, hogy dohányzom és nem -e ezmiatt nem hízok.


Mit gondoltok, mi lehet a probléma?


Ilyen sport dolgokat ne írjatok, mert van bennem km-ter sok.



#dohányzás #betegség #hízás #soványság #BMI #Teszt, vizsgálat, endokrinologus,
2020. nov. 26. 13:48
 1/5 A kérdező kommentje:
23F
2020. nov. 26. 13:48
 2/5 A kérdező kommentje:
Vitamint is eszek
2020. nov. 26. 13:49
 3/5 Angel3000 ***** válasza:
83%
Szia! Abba kellene hagynod a dohanyzást! Biztos vagyok benne, hogy egybôl gyarapodni fog a sullyod! Meg fog nôvekedni az etvagyad is! Minden jót!
2020. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a dohányzás miatt?
2020. nov. 26. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Igen,a dohányzás megváltoztatja az étkezési szokásokat, és az anyagcserét. Miután elhagytam hízni kezdtem.
2020. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!