Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fájhat a hátam úgy,...

Miért fájhat a hátam úgy, hogy az egész tüdőm belefájdul és fáj a légvétel?

Figyelt kérdés
Még olyan 14 éve figyeltem meg először, hogy a hátam közepén a gerincemnél néha úgy tud fájni, hogy fáj a levegővétel is. Ez néha-néha visszatér. Mostanában depresszióval és szorongással küzdőm, és mivel anyum rákban halt meg (volt gerincrákja is) aggódom, nehogy az legyen. Mostanában nagyon figyelem a testem különféle tüneteit, érzem hogy a hátam is gyenge, eossz a tartásom. Nagyon megijedem mikor előjön ez a fájdalom, mert olyankor fáj a mellkasom is. Megkérem barátnőmet hogy nyomkodja meg és utána jobb. Tavaly is előjött, mikor motoroztam és elkapott egy hidegebb eső... sajnos egyből a legrosszabbra gondolok, pláne, hogy a google a legrosszabbat írja. Nyilván meg kell nézetni, de érdekelne, valakinek hátha van tapasztalata ilyen téren.

2020. nov. 29. 10:59
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem a becsípődött levegőt érzed?
2020. nov. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Angel3000 ***** válasza:
51%
Szia! A hâtfájás az emberek nyolcvan százalèkánâl megjelenik! Leggyakrabban a hátfájás hátterében izom vagy csonteredetû elváltozás van. Gyógytornász sokat tud segiteni! A mellkas fájdalmad pedig a szorongástól, fèlelemtôl, depressziótól lehet kapni. Mind a kettô problèmádat lehet orvosolni, egy Szakorvos segitsegèvel! Minden jót!
2020. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A mellkasom akkor fáj, amikor a hátamból jön ez a fàjdalom. Olyan mintha valami ideget nyomna meg valami. Fura, hogy ez egy nagyon eégóta visszatérő érzés.
2020. nov. 29. 11:28
 4/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Gerincferdülés?
2020. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmmm...az elképzelhető, tán egy minimális van előrefele.
2020. nov. 29. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!