Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érintésre fájdalmas, apró göb...

Érintésre fájdalmas, apró göb a lábon?

Figyelt kérdés

Pár hete van, valamivel térd alatt oldalt, a lábszár fölső részén. Olyan, mint egy apró csomó, olvastam róla, hogy pl. felületes visszérben levő vérrög is lehet ilyen. Ránézésre nem látszik semmi, nem dudorodik ki, nem duzzadt ott a lábam, nem piros, nem viszket, csak érintésre fáj úgy, mintha beütöttem volna. Próbáltam már kenegetni Voltarennel, Liotonnal, nem múlt el egyiktől se.

Volt valakinek már hasonló? ha igen, mi volt? Mitől és mennyi idő alatt múlt el?


2020. nov. 29. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Linkelnél képet? Közvetlenü a térd alatt, de hol? Akár mozgásszervi eredete is lehet.
2020. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb. egy arasznyira a térd alatt a lábszár külső oldalán. Hiába linkelek képet, mert nem látszik ott semmi.
2020. dec. 3. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz szerencsétlen
2020. dec. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3# Próbáltál már mostanában orvoshoz menni, nagyokos? :D Könnyű mondani, nehéz megoldani. Az anyósomnak háromhetes, nem múló hasmenés és egy Covid-teszt után sikerült időpontot kapnia, amikor már olyan állapotban volt, hogy rákövetkező napon már kórházba került. Ja és amúgy a háziorvosom is elkapta a koronavírust, úgyhogy csak egy orvos van. Na próbálj már bejutni egy helyettesítő orvoshoz, egy apró göbbel a lábadon ilyenkor...
2020. dec. 28. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:

3 vagyok

Sebészet? Elméletileg onnan küldenek ide oda. A sebész megtapogatja

2020. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!