Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Candida teszt kérdés?

Candida teszt kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kipróbáltam itthon a candida köpet tesztet, mert egy ideje olyasmi tüneteim vannak, amire illik a leírás.


A köpet pár másodpercen belül alul ködössé vált, ilyen ködös szálak lettek amik szálltak lefele az aljára. Ez azt jelenti pozitív? Ha valószínű, hogy tudom alátámasztani?



2020. nov. 30. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit ír a lúzer manuál?

Nem csináltam még ilyen tesztet, de tuti hogy oda van írva mikor pozi és mikor nem

2020. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amúgy nekem is egy haverom ajánlotta csináljam meg most próbáltam utánanézni és ilyen képelet találtam, elvileg ha leszáll helyzet van..

Csak hogy ez mennyire releváns ..?

2020. nov. 30. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Eléggé, ha van tüneted is hozzá akkor futás dokihoz hogy ki legyen kezelve mielőtt baj lesz
2020. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hu eskü örülnék ha kiderülne, mert nyár közepe óta megy a mizéria..

Én basz@rok azzal küldött haza az orvosom augusztusba, hogy hát ételérzékeny lehetek valamire. 30 ezret költöttem egy ilyen érzékenység tesztre, amiről megtudtam, hogy általában nem is releváns és pénzlehúzás mert kételkedtem ilyesmi gondom volna, sose volt bajom semmi kajával. Diétával meg probiotikummal hol jó volt, hol vissza vissza tért.

Gondolom egy vérkép kimutatta volna a candidát már akkor...


Azt nem tudtam, hogy ez a teszt ennyire bizonyosan kimutathatja. Gyógyszertárban van erre esetleg még valami gyorsteszt? Mert akkor azzal mennék már célzottan az orvosomhoz ha pozitív.

2020. nov. 30. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Helló!

Mi lett az eredmény?

2021. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!