Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Utalhat valami betegsére,...

Utalhat valami betegsére, hogy kb egyik napról a másikra nem kívánom, nem bírom megenni az édességeket és a túl sós ételeket? Vagy ha nem betegség akkor mitől lehet? 20/F

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy heti több tábla csokit megettem, az ételeket, akármilyen sósak is voltak én tovább sóztam.

Most egy pár hónapja viszont nem kívánom őket.

Először az tűnt fel, hogy az alpból sós ételeket amiket eddig simám ettem pl. sült oldalas, sonka, már nem bírom megenni. Beveszem a számba és kikell köpnöm, mert rosszul leszek. A családom többi tagja eszi simán, szóval nem az van, hogy a megszokottnál is sósabb lenne. Már semmit nem sózok és az ételek 1/4-ed részét ami anya/mama csinál és mindenki jó ízűen eszi, még meg is sózza, én nem bírom megenni, mert túl sós nekem.

Utána nem olyan rég meg azt vettem észre, hogy már az édességeket sem kívánom. Azt megbírom enni, meg kb 4 naponta meg eszek egy sport szeletet, de ennyi. Mindenkinek van külön csokis fiókja és az enyém mindig üresen állt, mert amit kaptam édességet azt meg is ettem. De mostmár ott járunk, hogy szétosztogatam a csokijaimat, mert leszakad a fiókom úgy tele van.



2020. dec. 4. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Hol laksz?Van még a fiókban?
2020. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!