Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok késik pár napja a menstruációm, múlt hónapban 4.-én jött meg. Elkezdtem szedni 2 hete a Detrolex tablettát lehet emiatt?
2020. dec. 6. 20:10
 1/7 anonim válasza:
Ha sok citromos dolgot ettél ittál, attól lehet, vagy ha mostanában sokat stresszeltél, attol is késhet pár napot
2020. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Detralextől biztos nem.
2020. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A citromtól komolyan késhet??
2020. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Detralex tkp. érfaltágító, tehát aligha lehet okozója.

Egyébként ez francia készítmény, de ugyanilyen hatóanyaggal, ugyanilyen mennyiségben tartalmaz hatóanyagot a magyar gyártmányú Venotec és ez kb. egy ezressel olcsóbb (attól függ, melyik patikában veszed).

Neked sem írja fel az orvos, hanem magadnak kell megvenned?

Én naponta 1x szedem.

2020. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat stresszeltem mostanában :/.. Kedves utolsó magamnak veszem igen most kezdtem el szedni napi 2 tabletta van rá írva de csak napi 1-et veszek be :) ezt a Venotec tabit nem ismerem Szlovákiában élek szerintem itt nincs ilyen tabi. :)
2020. dec. 6. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy teherbe estél inkább? :D
2020. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ég világon kb bármitől késhet, néha ki is maradhat ok nélkül
2020. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!