Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köldökgyulladást ki kezeli,...

Köldökgyulladást ki kezeli, és hogyan juthatok el hozzá?

Figyelt kérdés

Évek óta többször begyulladt a köldököm. Sajnos hiába tisztitom, hiába fertőtlenítem, mégis újra előjön. Mivel mély a köldököm, azt gyanítom, hogy bennemarad fürdéskor víz, hiába törlöm meg.

Kérdésem, hogy milyen orvoshoz mehetek ezzel a problémával, és kell beutaló? Úgy tudom, végeznek műtétet is, ehhez mi szükséges?



2020. dec. 6. 20:15
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ez a problèma a mèly kôdôk esetèn elôfordulhat, mert a testváladèk, lehámlott sejtek ôsszetômôrôdnek ès gyulladást okoznak. De belekerûlhet, por, ruházati rèszecskèk, vagy egyèbb szennyezôdèsek. Sokszor velejárója a gyulladásnak a rossz szag is. Javaslom, hogy Klotrimazol krèmmel kenje be a kôldôkèt. Belgyógyász orvoshoz kell fordulni aki ha ugy találja beutalja további vizsgálatra. Igen vègeznek mûtètet is, ha indokolt. Minden jót!
2020. dec. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom!Betadinnal szoktam menni, az is használ.
2020. dec. 7. 07:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!