Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az epilepszia kinőhető?

Az epilepszia kinőhető?

Figyelt kérdés

Mikor lehet ezt kinőni?

Illetve ha az eeg nem mutat semmi eltérést,akkor is lehetek epilepsziás?

Ha gyógyszert szedek egész életemben akkor nem is ihatok alkoholt?



2020. dec. 7. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet, úgy a húszas évek elejéig. A többi kérdésre nem lehet egységes választ adni, mert az epilepsziának olyan sok fajtája és olyan különböző fokozatai vannak, hogy ez mindig egyéni elbírálás kérdése kell, hogy legyen.
2020. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És hány éves korban növik ki az emberek?

Vagy ez változó?

2020. dec. 7. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az epilepszában kb. minden változó. Sokaknál kamaszkorban a legrosszabb, és ahogy írtam, ha huszonéves kor elejéig nem növik ki, akkor valószínűleg már nem fogják.
2020. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam fordítva jött elő.

Kiskoromban daganat miatt volt (6 éves voltam), de a műtét után nem volt sok sok évekig. 21 évesen volt ismét rohamon és azóta összesen 4 volt és a legutóbbi 2016-ban volt.

Én nagyon sokat olvastam a témában, és azt is kijelenthetjük, hogy nagyon sok epilepsziás, aki örökli, azoknak csecsemőkorban, majd 20 éves kortól lesz a megnövekedett hormonszintek miatt, amik aztán a 30-as éveikre lecsillapodnak.

Nekem a stressz idézte elő, de már nem kattogok a dolgokon, és mert változtattam is a családi körülményeimen.

Több mint 500 féle kiváltó oka lehet, szóval a tied is lehet egy teljesen egyedi eset. 27/F

2020. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!