Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az, hogy ha a...

Miért van az, hogy ha a hátamon fekszem egyszer csak nem kapok levegőt és szúrni/fájni kezd a tüdőm?

Figyelt kérdés

Gyorsan az oldalamra kell fordulnom ilyenkor. Egy ideig faj a mellkasom utána, aztán normális megint minden. Kiskoromban asztmás voltam, nemrég voltunk vele dokinál de gyógyult vagyok elvileg, a szatom mindig normális, mindig merem ilyenkor. Nemrég atestem a korona víruson, félek azóta egy kicsit rosszabbnak érzem neha. :/


18l


Dohányozni nem dohanyzom.



2020. dec. 9. 01:44
 1/2 kecsu2000 válasza:
Milyen rendszerességgel szoktál köhögni? Száraz vagy jön fel vele valami?
2020. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem gyakran viszont van hogy ha megérzek valamit a torkomban akkor akár fel óráig is köhögök, van hogy már szédülök is és olyankor iszok is hogy induljon meg valamerre de semmi nem történik.
2020. dec. 10. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!