Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eltrobotizált ér az micsoda?

Eltrobotizált ér az micsoda?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a péniszemen van egy feltehetően ér, ami be van duzzadva, úgy tudnám leírni, hogy olyan, mintha egy hosszú drót lenne, merevedéskor nagyon kitapintható, keményebb tapintású. Voltam urológusnál, azt mondta, hogy visszér, nem kell vele foglalkozni. Azóta eltelt lassan 2 hónap és még mindig változatlan. Azóta csak kérdezni tudtam egy másik urológust, hogy mi lehet ez, szerinte így leírás alapján betrombotizált ér lehet. Hanyagolják minden szexuális tevékenységet, amíg meg nem gyógyul, de azt már nem közölte hogy mégis mit kéne vele csinálni. Ma voltam házidokinál, aki azzal megnyugtatott, hogy ez nem olyan, mint az a trombózis, vérrög, amitől bajom lehet, de azért keressek fel egy másik urológust is. Ha ez is egy vérrög, akkor ez miért más, mint az, amelyiktől komolyabb baj is lehet és pl így a pénisznél igazából semmi komolyabb bajt nem tud okozni? Egyszerűen kellemetlen? Mint pl az aranyér?
2020. dec. 9. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

🤦🏻‍♀️

Nem találkoztam még olyan férfival, akinek nem volt egy ilyen duzzadt ér legalább a farkán. És egyiket sem vérrög okozta.

2020. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismerem én is a péniszt, ez más, ami egyik napról a másikra lett.
2020. dec. 9. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy véralvadéktól elzáródott érszakasz. Azért nem okoz bajt, mert nem létfontosságú szervhez tartozik pl.mint egy szív. Ha vérrög van egy koszorú érben, az akár halált is okozhat. Itt ilyen veszély nem fenyeget, de azért nézesd meg, ne hagyd annyiban.
2020. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
talán a "trombotizált" szó az, ami itt orvosbiológiailag helyes.
2020. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!