Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja a magas vérnyomás...

Mi okozhatja a magas vérnyomásomat?

Figyelt kérdés

Ma 174-es vérnyomást mértek nálam (a másik értéket nem tudom mennyi), máskor is magas szokott lenni, de nem ennyire (évente 2-3 alkalommal van lemérve).

25 éves férfi vagyok, vékony testalkattal, soha nem dohányoztam, alkoholt egy év alatt iszok annyit, amennyit más egy nap alatt, rendszeresen sportolok (futok). Az egészséges táplálkozásra tény, hogy kevésbé figyelek, az átlagnál kevesebb zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok, édességből pedig az átlagnál többet eszek, ez azonban nem hinném, hogy elegendő ok lenne a magas vérnyomásra



2020. dec. 11. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Só, fűszerek? Ezek is okozhatják.
2020. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem eszek több sót, illetve fűszert, mint mások.
2020. dec. 11. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
No ez az,amit az orvosok kevésbé kutatnak.Könnyebb 1 receptet megírni.
2020. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Stressz? De örökölni is lehet a hajlamot.
2020. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ma 174-es vérnyomást mértek nálam"

Szóval dokinál voltál.

Nézz utána a fehérköpenyes vérnyomásnak.

No para.

2020. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 yoshimitcu ***** válasza:
Munkahelyi vagy magánéleti stressz, fehérköpeny szindróma, szerezz be egy vérnyomás mérőt, otthol méregesd hogy mennyi az átlag.
2020. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!