Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek egy átlagos...

Szerintetek egy átlagos kórház ágyainak hány százalékán fekszenek COVID-os betegek?

Figyelt kérdés
Nem azokat kérdezem, akik TUDJÁK, mert kórházban dolgoznak, hanem arra vagyok kíváncsi, mit gondol erről egy nem egészségügyis!

2020. dec. 12. 19:35
1 2
 1/20 Angel3000 ***** válasza:
25%
Szia! Én ugy gondolom, hogy, 78./. körûl lehet.
2020. dec. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Úgy 5-10%-ban. A többi méduafelhajtás és propaganda...



Amúgy én viszont kíváncsi lennék olyanok válaszára akik TUDJÁK.

2020. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
71%
5%...csatlakoznék az előzőhöz, a COVID mint világjárvány nem létezik . Jelentéktelen influenzaszerű sőt annál gyengébb vírusrol van szó. A tesztek teljesen manipulálva vannak ahogy a média, a hírek és a statisztikák is úgy változnak ahogy azt a kormányfők csak óhatják. S ennek következtében az emberek is úgy ugrálnak ahogy ők fütyülnek, hiszen rettegnek egy ‘’halálos vírustól ‘’. Eközben a gazdaságot lerombolják, anyagilag csődbe mennek az emberek, minden kikapcsolódási lehetőségtől elzárva 8 utána az utcára se kilépve egyre szigorúbb korlátokkal élnek a legtöbben rettegve, bezárkozva, pánikot keltve. Ne dőljetek be a vírus helyzetnek!
2020. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
20%? De kíváncsi lennék mi az igazság.
2020. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nos, a miénkben úgy 40-50%.

A "jelentéktelen influenzaszerű" vírus miatt már a sokadik osztályt alakítják át COVID részleggé, és a többedik intenzív egységet nyitják meg.

Az a baj, hogy túl sokan vannak az olyanok, mint a 3. válaszoló, és nekik a legnagyobb a hangjuk, és sokan hajlamosak elhinni, amit mondanak, mert hiszen mindenki szeretné, ha az lenne az igazság, hogy a vírus nem is olyan veszélyes.

A vírus TÉNYLEG veszélyes. KISZÁMÍTHATATLAN. 80 évesek csak egy kicsit köhécselnek, 40 évesek meg lélegeztetőgépre kerülnek. Átlagos egészségi állapottal bírók, nem nagybetegek!

Sajnos, a lakosság azon része, akik nem állnak napi kapcsolatban az egészségüggyel, nincsen tisztában a valós helyzettel. Ezért nem is eléggé óvatosak.

A vírust pedig a politika nem érdekli. Ő csak fertőzni akar, és fog is, ha így viselkedünk.

2020. dec. 13. 23:38
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom,hogy mi lehet az igazság,de azért érdemes odafigyelni,mert egyébként is influenza szezon van.Nem véletlen lett átalakítva az egyik kórház legnagyobb része Covid részleggé az én városomban szerintem.Nem lehet tudni kire hogy hat ez a vírus,ha elkapja.Bár azt se tartom normálisnak,hogy ha vki meghal akkor rögtön csak Covid lehet
2020. dec. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%
A 40-50% országos átlagban nem tűnik reálisnak (lehet vagy 70 000 ágy összesen). Elhiszem, hogy nálatok így van ahogy írod, de ez nem jelenti azt, hogy mindenhol. Mondom ezt úgy, hogy nem azt a tábort erősítem, akik szerint ez csak egy kis nátha.
2020. dec. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Persze,mindenhol más.Ja,ez nem csak egy kis nátha szerintem se
2020. dec. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Dr Kary Mullis, a pcr teszt Nobel díjas feltalálója maga állítja, hogy semmiféle járvány, fertőzés NEM állapítható meg a pcr teszttel -betegséget se mutat-, mégis ezt használjkák nemzetközileg kovidtesztelésre:


[link]

[link]


Ezen kívül egy valamirevaló orvos tudja, hogy ha volna is jó tesztmódszer, még önmagában az sem elég, az orvos is kell lássa egy diagnózis feállításához.


Erre basszus, az orvosokat TÁVDIAGNÓZISRA(!) kötelezték.


A hatalom kiforgatja a tényeket, a saját javára. Mégis, kinek tesz jót az emberek szabadságjogainak súlyos csorbítása...? Alaptalan maszkhordatás, kijárási korlátozások, gyerekek ijesztegetése avval, hogy "megfertőzték, megölték a nagyit" -a kisgyerek sok mindent magára vesz(!)-, és így tovább...


[link]

https://www.youtube.com/watch?v=l1TYfHlvuLY

2020. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9-es, eléggé nyilvánvaló, hogy te nem értesz a PCR-hez, így jó lenne, ha nem nyilatkoznál róla semmit. Ami meg a szövegkörnyezetükből kiragadott mondatokat illeti, azok csak arra jók, hogy félrevezessék azokat, akik szintén nem értenek hozzá.

Szerintem, ha fertőzésekről, meg betegségekről van szó, a virológusokra és az orvosokra hallgassunk, mert ez az ő szakmájuk.

Amúgy, talán nem meglepő módon, én a saját környezetemben azt tapasztaltam, hogy akinek pozitív lett a tesztje, az beteg is lett (még a vírusszkeptikus kollégám is!), akinek meg negatív, az nem lett beteg!

Sőt, már koronavírus teszt nélkül is erősen valószínűsíteni lehet, ha COVID-os valaki, a tünetei, a vérképe és a röntgeneredménye alapján. Az viszont tényleg nagy baj, hogy ilyeneket csak azoknál csinálnak, akik bemennek a kórházba. És sokan túl későn mennek be.

Ami meg a jogokat illeti: jogom van elvárni, hogy senki más ne veszélyeztesse az egészségem!

Maszk: aki nem hisz benne, nyugodtan kérjen meg valakit, hogy köpje le maszkban és maszk nélkül - rögvest megtapasztalja, mire jó! A vírusok pedig nem magukban szálldosnak a levegőben, hanem a nyálcseppekben utaznak.

A gyerekek meg, vagyis inkább a fiatalok, jól teszik, ha vigyáznak a nagyira - amennyire lehet. Vagyis nem mennek szembe a tudósok által javasolt óvintézkedésekkel, ugyanakkor azért a lehetséges keretek között megpróbálják normálisan élni az életüket. (Bulik és bandázás nélkül.)

Komolyan nem tudom megérteni azokat, akik MÉG MINDIG nem hisznek a járványban! Ők nem ebben a világban élnek? Nem látják, mi történik?

Vagy azt gondolják, ez a Mátrix, és csak ők kaptak a piros pirulából?

2020. dec. 14. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!