Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan ne öljem meg magam?

Hogyan ne öljem meg magam?

Figyelt kérdés

Már lassan 10 éve:gyerekkorom óta depressziós vagyok. Már egy ideje szedek rá gyógyszert és járok is pszichológushoz. Sokszor,, vagyis inkább mostanában (utóbbi 3 hónapban) folyamatosan arra gondolok hogy megöljem magam.... Az utóbbi évek során lenyomozhatatlan fájdalmas tünetekkel küzdök aminek látszólag semmi szervi oka nincs és annyira de annyira fáj hogy bármit megtennék hogy elmúljon. Attól félek hogy előbb utóbb ha jönnek ezek a fájdalmak öngyilkos leszek. A barátnőm nemrég hagyott el de előtte több évig játszadozott velem..

És én hagytam... Úgy érzem hamarosan öngyilkos leszek mert nem tudom ezt az életet folytatni tovább... Már semmi nem okoz örömet... Semmi, és semmire sem vagyok jó és így biztosan nem fogok jövőre leérettségizni... Kérlek segítsetek



2020. dec. 13. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Egy régi mesefigura, Dr Bubó mondta, hogy csak az fog változtatni, akinek már nagyon fáj, a többiek csak panaszkodnak, de nem változtatnak. Nos, neked már nagyon fáj, úgyhogy épp itt az ideje, hogy változtass valamin. Ezt az életet tényleg nem érdemes tovább élni, ezért élj máshogyan. Pontos receptet nem tudok adni, minden ember más. Találj valami célt az életednek. Kezdj el keményen sportolni, festeni, vagy kutyákat tenyészteni, motort építeni, ami érdekel. Ha nem érettségizel le jövőre, akkor majd leérettségizel azután. Ne arra koncentrálj, hanem előbb arra, hogy jobban legyél. Most úgy érzed, hogy soha nem lesz jobb, de egyszer ez is elmúlik.
2020. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy az 1-es mondja :) ha meg akarsz változni, tudni kell honnan kezd, az más fél siker!!! Nyavalyogni mindenki tud, de akkor vagy különleges és erős, ha tudsz rajta magadtól változni. Minden tőled függ és belőled indul ki.
2020. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
*már fél siker
2020. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!