Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik, hogy a szájkendő...

Létezik, hogy a szájkendő műanyagszálaitól köhögök?

Figyelt kérdés
Sima orvosi szájkendőt használok, de mintha műszálas szövésű lenne, és mosás után felbolyhosodik néha. Lehet a műszálas szájkendő kockázati tényező?
2020. dec. 15. 17:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem egyet használok, de az összes szájkendőm ilyen.

Van ruha szájkendőm is, de az ugyan ilyen, sőt még az arcomat is bökik a szálai. Nem tudom miből csinálják ezeket a szájkendőket.

2020. dec. 15. 17:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Az orvosi maszk nem egyszer hasznalatos? Azt ketlem, hogy ettol kohogsz, be nem lelegzed, max az arcodat bizergalja (az is lehet idegesito).
2020. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vékony szálak jönnek le a többször kimosott szájkendőről.
2020. dec. 15. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:

"Sima orvosi szájkendőt használok"

Szájmaszknak hívják, és az orvosi 3 réteges verzió az EGYSZER használatos, NEM MOSHATÓ.

Persze hogy ki jönnek belőle apró szarok a mosás után, te meg azt veszed fel.

Ismétlem önmagam, mindegy hogy hány darabod van, NEM MOSHATÓ.

2020. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, mivel eldobható, mosni nem szabad, amelyiket én kimostam az is kiszálasodott és csiklandozta az orrom, köhögtem benne, ki kellett dobni. Már nem mosom, kiszellőztetem pár napig.
2020. dec. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És hol lehet mosható, kényelmes szájkendőt venni?
2020. dec. 16. 23:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!