Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valós eredményt mutatott a...

Valós eredményt mutatott a vérnyomás mérő ,vagy pedig rosszul mert?

Figyelt kérdés
21 éves férfi vagyok ,és az elmúlt egy évben sajnos igen igen meggyűlik a bajom a vernyomasommal,140es 155 közötti értékeket mérek,inkább csak kiugrás jelleggel.Van hogy nagyon jók az eredményei,a vérnyomásom rendszeresen merem,és eddig a legmagasabb érték 160volt.Viszont ma ejjel hihetetlen jól aludtam,a közérzetem is jó volt ,és 171/66/55 vérnyomást mertem ,nagyon megijedtem mert sosem mertem meg ilyen magasat.Raadasul semmi tünetem nem volt ,mikor 145-150ig felmegy akkor azért már szoktam érezni.Utanna való mérések pedig 130-134kozottiek voltak,de eggyik mérés sem közelítette meg a 140et sem .Szerintetek pontatlan mérés lehetett ,vagy valóban olyan magas volt a vérnyomásom?

2020. dec. 17. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet valós, ezt hívják ingadozó vérnyomásnak. De 21 éves létedre amúgy magas.
2020. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az "Utanna való mérések " nem valós értéket mutatnak, ha az egyes mérések közt nem telt el kb fél óra!
2020. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt jó lenne orvossal egyeztetni, elég magas értékek ezek na meg az ingadozó vérnyomás sem túl jó.
2020. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!