Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus vagyok! Nem...

Koronavírus vagyok! Nem raktak karanténba?!

Figyelt kérdés

Már több mint egy hete csináltattam koronavírus tesztet, pozitív lett.

De nem kaptam karantént?! Legalábbis nem küldtek semmit! A háziorvos azt mondta, hogy biztos kapok majd szerdán (az az tegnap) de nem kaptam semmit! Ilyenkor mi a teendő?



2020. dec. 18. 00:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Ameddig nem tesznek karanténba jöhetsz mehetsz gyakorlatilag szerintem...
2020. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Hatósági karanténban kellene lenned. Hívd fel a dokidat ma. Azért ne mászkálj el, tartsd be a karanetent2:)

Jobbulást!

2020. dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Igazából igen...de ha van eszed, otthon maradsz, egyébként jobbulást! :)
2020. dec. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Otthon maradok, nyilván nem szeretnék senkit megfertőzni!

Már felhívtam a dokimat ma is azt mondta maradjak otthon. De nem értem miért nem kapok papírt

2020. dec. 18. 00:15
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
A hatályos NNK eljárásrend szerint a háziorvos szóbeli utasítására vagy karanténban. Nincs papír, nincs határozat. Ha megszeged, az bűncselekmény.
2020. dec. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Én is ismerek egy koronavírusos gyereket. A családfő állítólag nyugodtan eljár munkába... :(
2020. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon helyes!
2020. dec. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
86%

Szia!

Hétfőn lett pozitiv a fiam tesztje, azóta se keresett senki minket, bár itthon vagyunk tesomék vásárolnak.

2020. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Én 3,5 hétig voltam itthon, pozitív volt a tesztem. A háziorvos azt mondta hogy jelenti az NNK-nak, de végig nem hívtak és nem kaptam semmilyen határozatot, gondolom már annyian betegek hogy nincs kapacitás arra hogy mindenkit megkeressenek. Vedd úgy hogy karanténban vagy, és maradj otthon amíg a háziorvos azt nem mondja hogy vége a karanténnak.

Jobbulást!

2020. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
67%
Furcsa, nekünk most telik a második karanténunk. Először kontaktok voltunk, most sajnos betegek is. Mindkét alkalommal már első nap jöttek e-mailben a határozatok, telefonon ki lettünk kérdezve, és a rendőrség is néhány naponta jön és ellenőriz. Piros cetlit viszont nem kaptunk sem a múltkor, sem most.
2020. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!