Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon mi lehet ez? Mítől...

Vajon mi lehet ez? Mítől nyillalik és nyomódik a szívemnél?

Figyelt kérdés
2 napja bementünk a sürgősségire mert a vérnyomásom 140/100 volt a szívem pedig fájt és majd kiugrott a helyéről, olyan gyorsan vert. Csináltak szívfelvételt, de az nem mutatott semmit. Ezért elküldtek idegorvoshoz, aki felírt egy antidepresszánst és egy alvássegítő gyógyszert. De egy orvos se mondott semmi konkrétat. Azóta úgyanúgy szúr a szívemnél és nyomódik a mellkasom

2020. dec. 18. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is. 1 órája volt egy erősebb "rohamom" én sem tudok mit csinálni
2020. dec. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy?
2020. dec. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szólni kell az orvosnak, hogy nem működik a gyógyszer.
2020. dec. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tachikardia és szívritmuszavar. Nagyon sok minden okozhatja mindkettőt, érdemes kardiológusnál kivizsgáltatni.
2020. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látom a négyes lézeresesen diagnosztizázált téged a gyakorin keresztül. 😂
2020. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lézerrel, utrahanggal😅

Amúgy a tachikardia csak tünet, nem diagnózis. A diagnózishoz kell a kardiológus.

2020. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!