Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap óta furán ver a szívem....

Tegnap óta furán ver a szívem. Úgy érzem össze vissza ver és alacsony a pulzusom. Szednem kell még vasárnapig antibiotikumot és szteroid gyógyszert. Ezektől lehet? Vagy valakinek hasonló érzés?

Figyelt kérdés
Általában a pulzusom 70 - 80 között mozog, tegnap óta 55 vagy 60 között van. 4 napja ágyban fekszem mert beteg voltam. Egész jól lennék csak most a szívem szórakozik.. Fáj a mellkasom is. Sürgősségin voltam kedden, ott nem mondtak semmit az EKG-ra, mellkas rtg n sem találtak kórosat. Segítsetek.. :( Megallhat a szívem? Vagy vérrög alakul ki a kalimpalastol?

2020. dec. 19. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj első körben, szedj esetleg magnézium pezsgőtablettát.
2020. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2020. dec. 19. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Jobb azóta? Vissza állt a pulzus és elmúlt a kalimpáló érzés?
2021. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia. Igen, elmúlt :)
2021. jan. 11. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a megoldás?
2021. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meggyógyultam és nem kell szednem már sem az antibiotikumot sem a szteroidot, gondolom azért volt, vagy az hogy 5 napig feküdtem 🙎‍♀️🤔
2021. jan. 12. 05:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!