Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta szédülök. A vérnyomá...

Napok óta szédülök. A vérnyomásom ingadozik. 90-140 között. Sokszor rosszul vagyok. És állandóan szomjas vagyok pedig egész nap vizet iszok. Ezáltal gyakori a vizelet is. Volt hasonló tünete valakinek, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Vércukor ?
2020. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy cukorbetegség. Meg kéne méretni a cukrodat.
2020. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most nem tudom hol megméretni sajnos. Vajon fogad a ház orvos ilyen problémával?
2020. dec. 20. 15:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Patikában is megmérik, talán. Viszont a háziorvosnak fogadnia kell, mert az állandó szomjúság és vizelés arra utalhat, hogy a cukor megjelent a vizeletedben, ami veszélyes lehet. Szerintem holnap hívd fel, a vércukor mérővel egy pillanat alatt megmérik.
2020. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fel kell hívni és elmondani a problémát, ha rosszabb lesz érdemes ügyeletre menni, nehogy komolyabb baj legyen
2020. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így van, az orvosi ügyeletet akár most is hívhatod! Tanácsot fognak adni.
2020. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van itthon vizelet teszt csík. Az nem jelzett cukrot. Most néztem meg. A fejem olyan fura mintha zsibbadna vagy nem tudom milyen érzés ez
2020. dec. 20. 15:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül , 2 hete relytélyes rosszúlétek vannak rajtam, elmúlik előjön elmúlik előjön hullámokban, sosem voltam beteg valami van mostanában mert rengetegen vannak így hogy covid e vagy nem azt nem tudom mindenesetre a mentő folyamatosan reggeltől estig szirénázik csak ezt hallani.
2020. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vizelet teszt csík!

Azt meg honnan a P*ból szedted hirtelen? Valami előzménynek akkor lennie kell!

Nekem nincs cukor problémám, de nincs itthon teszt, hogy “bármikor kellhet”

Szóval vagy cukros vagy már csak nem kezeled, vagy nem tudom...

Szedd össze magad gyorsan!

2021. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem a p*ból szedtem.

Még mikor terhes voltam akkor rendeltem mert az egyik vizsgálaton találtak fehérjét a vizeletben. Így aztán itthon is tudtam ellenőrizni. Ennyi a történet. Hajlamos vagyok a húgyúti fertőzésre arra is jó, hogy ilyenkor ellenőrizzem a vizeletet. A cukrommal semmi gond

2021. jan. 12. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!