Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyálmirigy gyulladás.Voltak...

Nyálmirigy gyulladás.Voltak már valakinek hasonló tünetei? Mi lett rá a megoldás?

Figyelt kérdés
Élől az alsó, és a felső fogaimnál is megduzzadt több nyálmirigy a számban. Éjszaka kiürül, reggel alig érezni, estére megint duzzadtak lesznek.Nem fájnak. A bal oldalon viszont,már hónapok óta szurkál a nyakam. Voltam fog orvosnál, két fül-orr-gégésznél. Eddig semmi diagnózis.

2020. dec. 20. 19:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Semmit nem kaptam. Mikor először voltam gégésznél még csak a nyakamba szurkált. Ő azt mondta semmi bajom. Aztán kijöttek a számban a hólyagok, az üzemorvosnak megmutattam. Azt mondta menjek fogorvoshoz, mert ez nyálmirigy gyulladás. Elmentetem. A fogorvos azt mondta, ilyen akkor lesz az ember szájában, ha megüti, ráharap. "Egyik se történt." Majd elmúlik magától. Nem múlt el, vissza mentem a gégészhez. Azt mondta ciszta, másnak is van, ne aggódjak! Hát nem nyugtatott meg vele. Szóval 4 orvos, semmi kezelés. És, sehova nem javul...
2020. dec. 21. 21:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!