Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki szerint nem veszélyes a...

Everlight kérdése:

Ki szerint nem veszélyes a korona,túl van tolva.Ki szűntetné meg a korlátozásokat?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 22:16
A kérdező szavazást indított:
megszűntetném
nem szűntetném meg
55 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Veszélyes a korona, de ennek ami most van semmi értleme. Teljes zár, vagy semmilyen.
2020. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én inkább az egészségügybe tolnék sokkal, de sokkal több pénzt.
2020. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Én megszüntetném.
2020. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Enis megszuntetnem. Mennyen gyorsan vegig aztan vege.
2020. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Azért kell megszüntetni, mert ebben a formában nem ér semmit. Teljes zárás meg nem lehetséges.
2020. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Eleinte olyan jó kis intézkedések kezdtek kialakulni, pl a mozikban létszámkorlátozás, színházakban, mindenhol... Ezek olyan jók voltak. Nem értem miért kellett bepánikolni ezzel az osztrák laborral.

Az iskola intézése szerintem sikeres volt, de ez a korlátozás ebben a formában ok inkább nem szólok semmit.

2020. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Annyira biztos nem veszélyes mint amennyire azt állítják. Nem vagyok vírus tagadó, létezik csak nem annyira veszélyesen mint azt fel tolták. Ha meg hal valaki pl agyvérzésben akkor fizetnek a kórháznak és a hozzá tartozóknak ha azt mondják, hogy kovidban halt meg. Illetve mindenki aki meg hal és volt egy pozitív tesztje (az teljesen mindegy mibe halt meg) az is a listára kerül. A másik, hogy igen nő az esetek száma, mert a tesztek száma is. Sokáig csak azokat tesztelték akik kontaktok voltak vagy tüneteket produkáltak. Most meg tömeges tesztelések vannak. Persze hogy nőni fog a szám. És a tünetmentes is pozitív lesz meg nem a leg megbízhatób ad az bőven fals eredményt is.

Végére pedig vannak korlátozások amiknek van értelem, viszont van aminek semmi. Az esti kijárási tilalom is mi a francnak. A boltokba amúgy is sokan vannak ünnepi időszakban és akkor még a vásárlás sáv is rövidebb. Mert amíg egy Tesco nyitva volt 10-ig most csak 7. És igen mi is az esti órákba szoktunk járni mert akkor már nincs annyi ember. Másik a teljes közösségi élet kizárása. Fiatal párocska el szeretne menni egyet randizni, de nem tud hova. Lehet azzal jönni hogy nem most kell ismerkedni, de akkor mikor? Ha 10 év múlva is itt lesz a vírus akkor egy generáció essen ki?


Jó hosszú lett, de már jó ideje gyülemlett bennem, és még így se adtam ki mindent

2020. dec. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!