Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fluconer 150 mg kemény kapszul...

Fluconer 150 mg kemény kapszula 2x tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma vettem be ezt amit a doki írt fel nekem és már éreztem a hatását. Semmi folyás nem volt ma, csak egy csepp szinte. Nagyon megörültem ennek, mert régóta szenvedek ezzel és ez tényleg csodát tett. Használok mellé canesten krémet is. Pár perce viszont mentem pisilni és újra volt ez az a zöldes túró folyás de kevéske. Lehet, hogy ez pont kiürült a pisivel? Remélem elfog , mert nagyon megkönnyebbültem, hogy nem volt ma folyásom és betétet se kellett használnom. A canesten krémen az áll, hogy ez a fajta gombás fertőzés 2-3 hét mire helyre jön, de ezzel a kapszulával szinte 1 nap. Szerintetek rendbe jövök ha egy nap alatt ennyi változást csinált ez a kapszula meg a krém? Mellékhatásai csak egy enyhe hasfájás volt csak. Aki szedett ilyet annak milyen tapasztalatai voltak?



2020. dec. 22. 23:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!