Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? Kb két hete...

Mitől lehet ez? Kb két hete kezdődött enyhe torok kaparással náthával. Ez három napig tartott. Többi lennt

Figyelt kérdés
Negyedik nap vérnyomás ingadozás. Szédülés. Ötödik nap idegen test érzés a torokban. Ami azóta is tart és torok égés, bal oldali torok fajdalom. Nyeléskor is érzem. Torok szárazság Néha ég a nyakamon a bőr a bal oldalon. Házi orvos megnézte a torkom azt mondta nem lát semmit. Ennyi volt a vizsgálat. Végül sav lekötőt írt mikor kérdeztem hogy ez savtól nem lehet e?
2020. dec. 30. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A sav állandóan irritálhatja a torkot. Nekem is S savtól fáj a torkom. Savlekötőt kell szedni, vagy renit.
2020. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is azt szedek tegnap óta. Esomeprazol sandozt. Akkor ettől várható javulás?
2020. dec. 30. 09:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az jó gyógyszer amit kaptál. Kb.1.hét szedés után fokozatosan fog javulni. Nekem a savtól nagyon fájt a torkom, el sem akarta hinni,hogy attól van, de a savlekötő szedése után jobb lett.
2020. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek akkor. Én már kétségbe vagyok esve nagyon. Mert ilyen nekem még sosem volt. Olyan mintha lenne valami duzzanat vagy akármi a bal oldalon
2020. dec. 30. 10:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg még annyit leírnál, hogy használtál e valamit a torok irritációra vagy az magától elmúlik?
2020. dec. 30. 10:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan fájt a torkom. Mindig, hónapokig. Többször szedtem antibiotikumot is, mire a doki rájött, hogy sok a sav. Nekem is oldalt fájt, meg úgy éreztem egy nagy csomó van belül a torkomban. De nem volt ott semmi, csak a savtól gyulladt volt mindig. Sokszor a hangom is rekedt volt. Torokszopogatós gyógyszert használtam, mézes teát, meg Reni szopogatósat.
2020. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2020. dec. 30. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!