Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltál Gasztirisz es Gerd...

Voltál Gasztirisz es Gerd egyutt valakinek? es ha igen mennyi ido alatt gyogyult meg?

Figyelt kérdés
Nekem mar 1 eve ez a helyzet es nem nagyon latok valtozast sajnos.

#gyomor #reflux #gasztritisz #nyombél gyulladas #gyomor gyulladás
2020. dec. 31. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most van ez ès sajnos èn is teljesen el vagyok már keseredve. 1 hónapja tart.
2021. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem mar tobb mint 1 eve es 3 fele gyogyszerrel probalkoztam es semmi...
2021. febr. 26. 02:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak?
2021. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem leginkabb rosszul létek,rengeteg bofogés, mellkas fajdalom kozepen es bal oldalt. Hasi diszkomfort,nehez legzes es buborek erzes a mellkasban.


32 eves ffi vagyok... mar tobb mint egy eve alkoholt sem ittam mert attol rosszabb... Famotidinnel kezdtem aztan most napi 2 omeprazole de ez sem segit varom h sorra kerulhessek a gasztoenterologusnal.


Neked?

2021. márc. 5. 00:13
 5/9 yoshimitcu ***** válasza:
Szia elmúlt azóta?
2021. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia az allapot ténylegesen javult de még mindig nem teljes a gyogyulas. Ha tudok segiteni barmiben kerdezz nyugodtan
2021. okt. 4. 02:33
 7/9 yoshimitcu ***** válasza:
Mitől javult neked? Én 3 hónapja szedek famotidint, szedtem 2 hétig pantoprazolt, egy hétig ittam Venter port is. Voltam tükrözésen, gyomor, nyelőcsőgyulladásom, refluxom van. Hasi diszkomfort, gyomorfájdalom, gyulladt torok. Próbálom tartani a reflux diétát, semmi kávé, alkohol, ilyesmi, de nem akar gyógyulni. 31 ffi vagyok.
2021. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített hogy többször ettem kevesebbet+noacid meg probiotikum
2021. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Már régóta szenvedek mindkettővel. Ráadásul Helicobacterem is van, antibiotikumot meg nem bírom. Sok gyógyszert, étrendkiegészítőt, gyógynövényt kipróbáltam. Az egyetlen ami érdemben segített az az édesgyökér. De meggyógyítani az sem fogja.
2022. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!