Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nem oltatom be magam,...

Ha nem oltatom be magam, akkor fizetek?De mire?

Figyelt kérdés
Az olvastam (röviden) ha nem oltatom be magam, covid ellen, majd korhàzba kerülök, akkor ki kell fizetni a szàmlàt. De mire fizetem a tb-t.... ez így nekem nem tiszta... pàrommal babaprogramban vagyunk, ezèrt nem szeretnèk oltàst, ès azt ajànlottàk, hogy ne is oltassuk magunkat... akkor most mi van...
2021. jan. 5. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Oltathatod magad akkor, ha nem esel teherbe 3 hónapig.
2021. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de 3 hónapon belül is szeretnènk babàt.... ha holnap, vagy kèt hónap múlva kiderül hogy jön a baba, boldogak leszünk...
2021. jan. 5. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
És te mindent elhiszel, amit olvasol? Nem kell fizetned. Mint ahogy más ellátásért sem kell fizetned. A dohányosnak sem kell fizetni, ha tüdőrákos lesz, stb.
2021. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy konkrét intézkedés, csak a Magyar Orvosok Szakszervezete alelnökének a véleménye, hogy így kellene csinálni. (Bár érthető, hogy orvosként elege van a sziszifuszi küzdelemből, amit majd egy éve folytatnak, de attól még a javaslat embertelen és alkotmányellenes lenne)

Amúgy is még hónapokra, talán több mint egy fél évre vagyunk attól hogy egyáltalán elmondhassuk, hogy aki be akarja oltatni magát, az mind meg is teheti.

Szóval felesleges emiatt aggódni.

2021. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
Ezt te nem olvastad!!!!
2021. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!