Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hólyagfájdalom szindróma...

Hólyagfájdalom szindróma kinek van és hogyan kezelik?

Figyelt kérdés
2 éve kezdődött a sürgető vizelési inger. Egy fél órás autózást nem bírtam ki pisilés nélkül, hiába ittam keveset előtte. Elmentem urológushoz ahol a vizelet negatív volt, vérvétel rendben, ultrahang rendben, minden rendben. Valószínű stressz okozza ezt mondta az orvos. Ebbe már kezdtem is beletörődni, viszont 1 éve elkezdődtek felfázásos tünetek is jelentkezni. Vizelet mindig negatív, antibiotikumot szedtem 2 havonta de 2-3 hét múlva visszajött a fájdalom. Nem teljesen felfázásos érzés hanem fájdalmat érzek mikor pisilnem kell és mintha égne az egész húgycsövem, borzasztó diszkomfort érzés. Se ülve se állva sehogy nem jó. Nőgyógyásznál is voltam már, ő sem talált semmit. Ma kértem egy másik urológushoz időpontot, mert a tünetek alapján szerintem ez lehet a bajom. Itt vagyok 28 évesen és egy szenvedés az életem ez miatt. Várom azok válaszát akiknek szintén ez a bajuk, hogy mi segíthet?

#Hólyagfájdalom szindróma,
2021. jan. 6. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nem feltétlen urológiai a problémád. Azok alapján amit írtál, én 4 évig jártam urológushoz, sose találtak semmit. Férfi vagyok, és 20 évesen kezdődött. 10 évembe telt, hogy rájöjjek , ágyéki gerinc 4-5 sérv okozza a tüneteket, a mai napig időnként. Nem ártana egy gerinc röngen, ha az urológusok nem találnak semmit.
2021. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem műtötték meg a sérvet? Szedsz valami gyógyszert rá? Ma voltam urológusnál, holnapra lesz vizelet eredmény, utána majd tenyésztés. Írt egy kúpot.
2021. jan. 7. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Akarták, de aztán nem mentem bele, mert ugyanilyen panaszok vagy rosszabb lehetett volna, Én is kaptam anno rengeteg kúpot, ezek fájdalom, és gyulladáscsökkentők, mivel rögtön odakerül megnyugtatóbbak a gyógyszernél.Ami még tünetileg jó trükk, mikor az ember kínlódik, a hólyag környékére elöl ahol érzi az ember a vizelési ingert. vietnámi balzsamot ami hűsít elnyomja kicsit a tüneteket. Nem szedek gyógyszert, van hogy rossz , de aktív hegyi gyaloglás sokat segít. Ami nagyon rontja az ülés főleg kocsiban . Ha nem múlik nézesd meg a gerinced, mikor az urológusok nem találnak semmit érdemes.Mondjuk nekem se mondták, magamtól kellett kitalálnom.
2021. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2021. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!