Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális az, hogy reggel a...

Normális az, hogy reggel a homersekletem 36,9 körül van , este pedig felmegy 37,1-re (ritkán 37,2-re)?

Figyelt kérdés

Lassan már hónapok óta így van. Lehet, hogy van valami gyulladas a szervezetemben?

Az is lehet, hogy csak ilyen típusúak vagyunk bátyámmal, mert neki is pont ugyanez a helyzet.

Viszont legtöbben azt mondják, hogy 37 fölött már hőemelkedés. Az pedig nem túl jó hír, ha állandóan hoemelkedesem van. 18/l



2021. jan. 7. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen és voltam már orvosnál vele, de nem találtak semmi bajt. Azt nem tudom miért ilyen, az orvos se mondott nagyon okosat.
2021. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, te jó ég! A reggeli hőmérsékletünk mindig egy-két tized fokkal kevesebb, mint a délutáni vagy az esti órákban!
2021. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 37 körüli az állandó hőmérsékletem. Ez személyenként változó, senki sem gép. :) Egy-két tized eltérés az átlagtól normális.


Annyiból fontos, hogy akkor arra figyelj betegség esetén, hogy 37,5 felett veheted kb hőemelkedésnek, és nálad még a 38 sem igazán láz.

2021. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek ez normális? Nem kellene utánajárni valahogy, és aggódni ezen? Kicsit jobban is hullik a hajam mostanában, nem tudom, ennek lehet e hozzá köze.

Vérvételen voltam, ott minden rendben.

Köszönöm mindenesetre az eddigi válaszokat! :)

2021. jan. 7. 11:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt is 36,9-ig írja az átlagos hónaljban mért testhőt. :)


[link]


Maximum fázósabb lehetsz az átlagnál :D

2021. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Ne kezdd megint!
2021. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit ne?
2021. jan. 7. 22:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Normális, este mindig magasabb.
2021. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális
2021. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!