Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi miatt nem múlik a gyomorfáj...

Mi miatt nem múlik a gyomorfájdalmam?

Figyelt kérdés

2 napja ettem ebédre általam készített chilis babot (szinte nem volt egyáltalán csípős), amit egy nappal korábban készítettem.

Evés közben ráharaptam valamire, ami annyira gusztustalan volt, hogy majdnem elhánytam magam,

és így evés után eléggé émelyegtem, majd a hasam/gyomrom is megfájdult. De az egész dolgot ennek tudtam be. Étvágyam még este sem volt, egy szelet kenyeret ettem, fél éjszaka pedig nem aludtam, a hideg rázott és egy ponton a gyomrom körül fájdalmat is éreztem. Tegnap egész nap csak 4 mandarint ettem és vacsorára is csak azért ettem egy szelet vajaskenyeret, hogy legyen bennem valami, de éhes nem voltam egyáltalán. Ma reggel munkába indulás előtt ettem egy kicsi joghurtot. Egy kolléga hozott ma süteményt, abból ettem egy szeletet, ízre finom volt, de mégis rosszul esett a végén és ez a nyomás/fájdalom még mindig bennem van és gyengének is érzem magam.

Amúgy nem dohányzom, nem iszom és általában sportolok is, úgyhogy az életmódom egészségesnek nevezhető.


38/F



2021. jan. 8. 14:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Tegnap még arra gondoltam, hogy talán gyomorrontás, de akkor vagy alul vagy felül ki kellett volna valaminek jönnie és ha nem tévedek, mára el kellett volna múlnia...
2021. jan. 8. 14:19
 2/3 anonim ***** válasza:
le is nyelted azt a valamit?
2021. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem. Aztán egy napra rá kiderítettem, hogy az mi volt. Az egy ártalmatlan dolog volt, csak előszörre volt rossz a tudatnak.
2021. jan. 8. 22:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!