Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki mit gondol a korona vírusról?

Noahh kérdése:

Ki mit gondol a korona vírusról?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez egy kifejlesztett vírus? vagy esetleg más? Ti be fogjatok oltatni magatokat?

Sok varriációt hallottam és érdekelne több is az én rövid véleményem, hogy ez nem mesterséges vírus és az orvosok sem tudják nagyon, hogy mivel állnak szemben. Ugye beszéd zavart, esetleg stresszt is okoz és sok mást is amit én mondjuk többször is érzékeltem pl. a munkahelyemen, itthon, az utcán ugye nem mert senki nem foglalkozik senkivel. Ki találkozott még hasonló esetekkel ? Mert ugye furcsábban viselkednek az emberek mióta a vírus van, de most ez a vírus oka? vagy a vírus okozta változásoké?



2021. jan. 10. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel.

Nem fogom beoltatni (még) magam, mert szerintem még nem biztos, hogy ilyen rövid idő alatt kifejlesszenek valamit.

2021. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Hogy véletlen, vagy szándékos, azt nem tudom, de hogy van, az biztos. Szeptember ota nem nyertem vissza a szaglasom es az ízlelésem. Oltást marciusig emiatt biztosan nem kaphatok, de egyelore nem is kérnem.
2021. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oke akkor nagyjából egy véleményen vagyunk, de én mondjuk találkoztam nem hétköznapi dolgokkal a munkahelyemen. A stressz váltotta ki a beszéd zavart ami utána kicsit kellemetlen helyzetet hozott. Szerencsére jól alakultak a dolgok, de több ilyen eset is volt persze nem mind beszéd zavarral végződött, mintha indulatosabbak lennének az emberek és nehezebben fognák fel a dolgokat.
2021. jan. 10. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

December 11 óta küzdök vele.. 10 napig voltam lázas..

38 éves nő vagyok, alapbetegség nélkül. Nem dohányzom. Mégis beteg lettem. Nagyon. A szivemre is ráment, 130 volt hetekig a pulzusom.. Még mindig köhögök, és ízületi fájdalmak gyötörnek. Lassan egy hónapja!!


Szóval szerintem nem piskóta ez a vírus. Főleg annak fényében, hogy én soha nem kaptam el még egy influenzát sem!

2021. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem egy halálos betegség, fölösleges ezért tönkretenni mindannyiunk életét. :) Nevetségesnek tartom az intézkedéseket.
2021. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk mi fog kialakulni belőle, de én nem sok jót látok.
2021. jan. 14. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!