Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érzékeny lennék a koffeinre?

Érzékeny lennék a koffeinre?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy azokon a napokon amikor iszok kólát vagy kávét, nagyon sokszor félrever a szívem, előbb jön egy szívverés mint kellene sokszor, extrasystoléim lesznek. Amikor meg nem iszok akkor lényegesen kevesebbszer fordul ez elő. Ma megittam egy kávét és egy kólát, nem éreztem túl jól magamat délután, félrevert párszor a szivem. 16 éves vagyok, voltam kivizsgálásokon, vérvételen, ekg-n, szívultrahangon. Ezeken semmi probléma nem volt.

2021. jan. 10. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Koffeinérzékeny vagyok, a koffeintől ugyanezek a tüneteim vannak, plusz hasmenés.
2021. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kettőt soha ne keverd,a kávé meg a kóla egy napon az igen rossz kombó.Nekem is hasonló tüneteim voltak aztán rájöttem,hogy nálam a kóla ludas a dologban.Több mint egy éve csak kávézom,a kólát letettem,semmi gondom nem volt azóta,az általad leírt tünetek megszűntek.A kólában a koffeinadag az adott,a kávét csinálhatod lightosabbra ízlés szerint.
2021. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most is elég sokszor érzem a mellkasomba hogy félrever, remélem hamar átmegy rajtam.. azt nem tudom, hogy mikor lettem rá érzékeny, mert eddig a 16 évem alatt elég sokszor ittam, majdnemhogy napi szinten
2021. jan. 10. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztaltam kb 35 éve, azóta nem ittam egy korty kávét sem.
2021. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!