Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a vesém??

Miért fáj a vesém??

Figyelt kérdés
egyszer már fájt a vesém, és azt mondta az orvos hogy vigyázzak vele...

#fáj a vesém
2021. jan. 11. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A vese tájék fájdalmát több dolog is okozhatja pl.felfázás, vesegyulladás,vesekő, de bizonyos izmhúzódások is ott fájhatnak. A vizeletvizsgálatból alapvetően kiderül majd mi a probléma, keresd fel a háziorvost. Addig is legyél melegben, igyál több folyadékot.
2021. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megfázott lehet. Keress rá, van ilyen felfázás. Olyankor szokott fájni a vese.
2021. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez úgy tudom, hogy sokminden lehet. Magnézium hiány, vízhiány, túl sok "szennyező" étel, vesetumor (ne gondolj egyből erre.), vesekő. Ilyen dolgok.

Úgy tudom, hogy van vesegörcs is, amikor túl van terhelve, vagy túl kevés dolog van a szervezetedben valamiből. Viszont én nem értek hozzá és csak laikusként mondom ezt.


Tényleg nem ijesztésből mondom,hanem éppen nyugtatás képpen, de ha nagy gond is lenne...(nem lesz az remélhetőleg), a vesédből 2 van. :) Nem olyan veszélyes,ha valami baja lesz, mintha elsőrendű szerved fájna, viszont ez nem azt jelenti, hogy ne kellene foglalkozni vele, hogy miért fáj!

2021. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!