Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orálisan kielégített egy...

Orálisan kielégített egy fizetős lány. Aggódnom kell, hogy bajom lesz?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon hibáztam (nem megyek többet fizetős helyre mert nem nekem való). Lehet bármi bajom ebből? HIV-re vagy szifiliszre gondolok.
2021. jan. 12. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Hát, ha éppen "csak" a hpv T kaptad el, az is lehet halálos neked vagy a leendő felesegednek..
2021. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Menj el szűrésre, tudom cikinek hangzik de nem te vagy az egyetlen ember aki ilyen helyzetbe került életében, különben nem lennének nemi betegségek. Ha nem is kaptál el semmit, legalább megnyugtat hogy nicns bajod, ha meg neadj isten van akkor tudnak kezelni.
2021. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony, vannak olyan nemi betegségek, amit oráltól is remekül el lehet kapni. Szóval igen, aggódhatsz.
2021. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni, menj el szűrésre. Az után majd eldöntöd hogy kell-e aggódnod vagy sem.
2021. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Őszintén megbántam a dolgot, de régóta nem volt párkapcsolatom, és jó ötletnek tűnt. Lakáson voltunk, nem útszéli volt a lány.
2021. jan. 12. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!