Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1,5 hetig fajt vagy a jobb...

1,5 hetig fajt vagy a jobb vagy a bal Oldalon a hasam vagy az alhasam nem folyamatosan es most elmult ez gondot jelent vagy lehet olyan dolog miatt fajt ami mostanra megszunt ideg stb?!

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
He?
2021. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
???
2021. jan. 14. 19:03
 3/12 anonim ***** válasza:

Jobb, vagy bal oldal? Hasad, vagy alhasad? 1,5 hétig fájt, nem folyamatosan (ez paradoxon), és most az a baj hogy elmúlt?

Ha már kérdezni akarsz, fogalmazd meg érthetően a kérdést.

"es most elmult ez gondot jelent vagy lehet olyan dolog miatt fajt ami mostanra megszunt ideg stb?!"

Erről a részről nem is beszélve.

2021. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert az utolso resszel mi bajod es igen vagy a hasam jobb oldala vagy a bal vagy az alhasam es nem folyton fájt hanem egyszer fajt utana elmult
2021. jan. 14. 19:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Most akciós.

[link]

2021. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert ekezet nelkul irok nem kell csesztetni es amugy pont nem erdekel mit dumalsz megmondom a tutit majdnem kituno vagy 4,8 as atlaggal az ideit meg nemtudom 5 os magyar szval hadjuk is es engem nem a nyelvtan orad erdekel hanem valasz a kerdesemre koszi
2021. jan. 14. 19:20
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

"megmondom a tutit majdnem kituno vagy 4,8 as atlaggal"

Igen, az voltam amíg suliba jártam.

De ha választ akarsz kapni, ahhoz tudni kell egy kérdést kiírni.

2021. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

vagyok* bocsanat gyorsan irok tipik magyar mentalitas csak a masikba belerugni tud segiteni nem aljj mar le*********** figyelj mar ha ezt nem erted akkor kene gyakorolni a szovegertest dragasagom ,,faj a hasam jobb vagy a bal oldlat (igen vagy a hasam jobb oldala (vakbel tajeka)vagy a bal

Oldala ,vagy az alhasam (ha no vagy tudod hol van mert havonta erzed ha nem lehet azert kotsz bele mindnebe) es most elmult(már nem fáj) ez gondot jelent( lehetett ,,durva ‘’bajom vagy mas miatt fajhatott pl ideg(ha ideges vagy hanyingered van es fajhat a hasad) remelem mostmar megerted

2021. jan. 14. 20:18
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja e bocsi nagy az ujjam kicsik a betuk igy neha felre utom a betuket es gyorsan irok mielott ujbol belekotnel
2021. jan. 14. 20:20
 10/12 A kérdező kommentje:
De sztem menj es koss bele masba is,igyis eleg baja van az embereknek de te meg belejuk rugsz a hulye nyelvtani es szovegertesi dolgaiddal ha nem erted egyszeruen butuska vagy ha meg erted akkor minek kotsz bele meg ha van benne hiba akkoris, komolyan ahelyett h segitenel masoknak te itt csesztetsz engem meg lehet masokat is sz*r*k a nyelvtani,szovegertesi dolgokra nem arrol szolt a kerdes
2021. jan. 14. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!