Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyháztartásban élők közül...

Egyháztartásban élők közül van olyan akinek a családtagja nem kapta el tőle a koronavírust?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk senki nem kapta el a fertőzöttől.
2021. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Üdv, ezt, hogy tudtátok megoldani?
2021. jan. 14. 21:12
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Külön evett, külön szobában volt (azért annyira komolyan nem vettük, hogy maszkban menjen akár mosdóba is, csak minimalizáltuk az együtt töltött időt). Te vagy beteg?
2021. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy családban 4-en betegek voltak és a velük együtt élő nagymamának semmi baja...csak a demencia :) Semmi extrát nem tett, nem tudjuk, hogy miért nem kapta el.
2021. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!


#3 nem, testvérem.

2021. jan. 14. 21:32
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A maszkbetegség nem fertőző, igaz akár lélegeztetőgépre is lehet jutni miatta.
2021. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én rendelőben dolgozom és sok pcr-t vettem már le. Egyszer bejött egy család, akiknel az anya volt pozitív. Mindkét szülő home office, gyerekek tavoktatasban, tehát egy légtér nem mentek sehová, ráadásul nem családi házban éltek stb. Senki nem kapta el az anyától. :D

De sok ilyen sztorival találkoztunk.

2021. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pedig az együttélés, dolgozás igen csak kontaktusnak számít. Ahhoz képest, hogy egyedülálló, távolságtartó, maszkhordó is megbetegszik, lélegeztetőgépre kerül.

Ez azt jelenti, hogy a megbetegítő tényező nem személyhez, mint fertőzőforráshoz kötött, hanem a maszkhordáshoz, véletlenszerű behatástól, pszichés dologtól függ.

2021. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Más elkapja maszk árt is bezarkozva. Más meg együtt él a pozutivval és semmi baja. Mi családunkban is volt ilyen ,3 gyerek poz,lázas anya neg maradt.
2021. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nalunk munkahelyen volt ez. 3an is betegek voltak de senki mas nem kapta el. Pedig kb csak ok hordtak maszkot xD es nem foglalkoztunk semmivel. Egyutt ettunk, edzettunk egyutt csinaltunk ugyanugy mindent. Es nekik is elmult par nap alatt. Hulyeseg az egesz.
2021. jan. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!