Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sokak számára miért ijesztőbb...

Sokak számára miért ijesztőbb a covid-vakcina egyáltalán nem bizonyított hosszú távú hatásai, mint magának a Covidnak a hosszútávú hatásai?

Figyelt kérdés
Illetve az arányokat is elnézve...picit többen haltak meg a járványban, mint amennyien rosszul lettek a vakcinától. Akkor mire fel ez az ellenszenv a vakcinával szemben? Maga a tű? Vagy a kormány követhetetlen kommunikációja? Én a Pfizerrel vagy a modernával beoltatnám magam, de a kínaitól én is tartok.

2021. jan. 15. 01:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
33%

𝑶𝒔𝒔𝒛𝒆 𝒗𝒊𝒔𝒔𝒛𝒂 𝒐𝒍𝒕𝒂𝒏𝒂𝒌 𝒉𝒊𝒓𝒕𝒆𝒍𝒆𝒏....


𝑬𝒏 𝒏𝒆𝒎 𝒐𝒍𝒕𝒐𝒎 𝒃𝒆 𝒎𝒂𝒈𝒂𝒎 𝒎𝒆𝒓𝒕 𝒎𝒆𝒈 𝒋𝒐𝒏𝒏𝒆𝒌 𝒂 𝒎𝒖𝒕𝒂𝒏𝒛𝒔 𝒗𝒊𝒓𝒖𝒔𝒐𝒌...

2021. jan. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
59%
Ne keress rá magyarázatot. Itt mindenki hatalmas virologus, szakértő. Engedd el. Csak fel fogod húzni magad...
2021. jan. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
46%
Mert a covid-ról egyre inkább bebizonyosodik, hogy humbuk. A mutánsokra is ugyan az az oltás jó. Vagyis egy pszichés dolog áll a háttérben, ami legyengíti az immunrendszert.
2021. jan. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
65%

Mert a statisztikák alapján az én korosztályom 99.9%ban elvan vakcina nélkül is, ráadásul a vakcinát egy év alatt ideb*szták és lehet vinni.


Nekem nincs szükségem arra hogy beoltassam magam mert amúgy is tulélek.



Pokolra is kivanhatsz, le is pontozhatsz, nem érdekelsz.

2021. jan. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
50%
Úgy néz ki Orbán nem foglalkozik 2022-es választási győzelemmel. A EU olyan szinten lefizette, hogy így többet nyer, hogy támogatja a járványügyi intézkedéseket.
2021. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
42%

[link]

Ezért.

2021. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
60%
Mert a Covid lóf*sz. Minek oltassák be magukat az emberek olyan vírus ellen ami annyira halálos, mint egy influenza?. Aki akarja oltassa be magát, már mondtuk!
2021. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
46%

Megfázás ellen is beoltatod magad?


Én egyre kevésbé félek az oltastól, valószínűleg tényleg tök phasza meg hatásos, de nem oltatom be magam ha nem kötelező. Már voltam COVID-os, a legnagyobb baj vele hogy otthon kell maradni. Ez volt az első alkalom hogy betegség miatt kimaradtam a munkából. Dolgoztam én már bekötött kézzel, meg úgy hogy akkorát estem hogy csak hátrafelé tudtam járni, de hogy ha nem érzek ízeket egy hétig akkor már maradjak otthon, az vicc.

2021. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
60%

55 éves vagyok, alapbetegségem nincs. 3.hete vagyok itthon,covidos tüdőgyulladással. Laborértékek alapján trombózis veszélyeztetett lettem, napi két injekciót bökdösök a hasamba.

Voltam már influenzás életemben, ez nem az a betegség.

2021. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
44%
6: Jelentettem ezt a szemét oldalt facebookon, ti is tegyetek meg minel tobben..
2021. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!