Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt rajtam kívűl, aki...

Van itt rajtam kívűl, aki megkoronázódott?

Figyelt kérdés

Három hét non-stop kényszerpihenő volt... Szóval aki teheti oltassa be magát!


/NEM vagyok fizetett fideszes troll, csak egy véleménykifejtő átlagember/



2021. jan. 17. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanez, így van. Nekem január 3-án kezdődtek a tünetek. Még benne vagyok. Előtte nem akartam volna oltást, most így megtapasztalva.. biztos hogy mindent meg fogok tenni azért hogy ezt soha többet ne kaphassam el
2021. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
OV 2010-ben.
2021. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Életkort is írtok? Szerintem is a fertőzés hosszútávú hatása messze veszélyesebb lehet csak mint az oltásé.
2021. jan. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45 éves vagyok. November elején először anyukám lett covidos aztán én is. "Csak" lázas voltam és fájt mindenem de kb 10 nap után jobban lettem. Anyukám tüdögyuszit kapott és kórházba került. Kapott oxigént is. Meg naponta vagy 15 szem covid bogyót. Anyukám még mindig nagyon gyenge, nem nagyon tud mászkálni se. Nekem csak az ólmos mindig fáradt vagyok érzés maradt vissza.
2021. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 uhhbasszus... Jobbulást mindkettejüknek!
2021. jan. 18. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen. Csak szaglasvesztes volt

29 N

2021. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!