Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj az állkapcsom ha kinyitom...

Fáj az állkapcsom ha kinyitom a szám, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött. Ha kinyitom a számat, a bal felső állkapocs csontom fáj. A fogaimmal sosem volt még gond, és rágni is tudok, ezért nem gondolom, hogy rossz fog lenne. Lehet, hogy a bölcsesség fogam nő? 18 éves vagyok, szóval ez sem kizárt. Fogorvost felhívtam ma reggel, de 2 hét múlva kaptam időpontot. Nem elviselhetetlen a fájdalom, de kellemetlen.

2021. jan. 19. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bolcsessegfog, sot. Azert az orvos nezzen meg, egy rontgen sem art, aztan ha tenyleg az, de jo helyen van, akkor nem kell megijedni, nem kell piszkalni, kinohet. En hasznaltam gyulladascsokkento oblogetot, esetleg kerdezd meg az orvost, hogy melyiket ajanlja, nekem sokat segitett.
2021. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!