Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegségtől szokott még...

Pánikbetegségtől szokott még valakinek olyan lenni, hogy pl. edzés végén bepánikol valamitől és a heves szívverése nem akar leállni vagy alig kap levegőt?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne hasonló problémákkal élő sorstársakkal beszélni.:(

2021. jan. 22. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

En eleve panikbeteg vagyok, es ezert nem tudok meg otthon tornazni sem. Egyetlen kivetel a gyors gyaloglas, tura, hegymaszas, mert teljesen el van terelve a figyelmem.

En antidepresszanst szedek, ami hosszutavon, 13 ev utan mar kevesbe bombasztikus hatasu. Mellette, ami segit nekem, es orvos irta fel, az a Xanax. Tapaszalatom, hogyha pl futni probaltam, ketto Xanax mellett is fel ora kellett lehiggadni. Es ki voltam utve. De ha elore bevettem egyet, akkor ugy tunik, nem volt bajom.

Nem bujtogatlak gyogyszerszedesre, de nekem horror volt elotte, mindenfelet megprobaltam. A gyogyszer tett helyre.

Ha csak edzes utan kapsz panikot, kulonben nem, akkor valami alternativ modszer biztos van ra. Az adrenalin a testedben megijeszt. Ezt mar csak mas tudna megmondani, milyen levezeto gyakorlat kellene, hogy visszaallj normal uzemmodba.

2021. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Benzsi95 ***** válasza:
Én pánikbeteg voltam! Gyógyszer nélkül kijottem belőle, és aztan nekem voltak olyan rohamok hogy hűha, zsibbadas, bizsergés, nehézlégzés, halalfelelem, görcs, életmód váltás segít, e leszoktam a cigiről, koffeinrol, alkoholrol, t9bb mozgás, meg persze egy kis segítség CBD olaj.
2021. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Benzsi95 ***** válasza:
Ha edzés közbe érzed akkor állj meg, menj ki a levegőre és vegyél nagy mély levegőt, segíteni fog! Saját magadnak le tudod lassítani a szív verésed!
2021. febr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!