Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem észlelhető gyulladt...

Nem észlelhető gyulladt fogból keletkezhez agytályog?

Figyelt kérdés

Már egy ideje elkellene mennem a fogorvosomhoz, jobban mondva egy másik fogorvoshoz, mert ott hagytam az előző orvosom, a gyökérkezelésem ideje alatt.

De mostanság úgy érzem fáj a fejem, főleg egy pontra koncentrálódva.

Az interneten meg olvastam egy s mást.

Egyáltalán mik a valós tünetei egy agytályognak?

A válaszokat előre is megköszönöm! :)



#fog #Agtályog
2021. jan. 23. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Normális esetben ez úgy működik hogy elolvasod a tüneteket és ha mindegyik tökéletesen passzol akkor lehet orvoshoz menni és rágni a körmödet hogy van-e valami bajod.


Ha azt se tudod mik a tünetei a betegségnek, akkor inkább hipochondria az ami van neked.

2021. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arcüreg problémák, ciszta, gyulladás igen és ha olyan a gyulladás az tovabb tud menni. De ez amit irsz nagyon drasztikus, nincs valószínűsége. Menj el és csináltasd meg ennyi.
2021. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, nem túlzás, valóban hipochonder vagyok. :/

Utána néztem a tüneteknek, de sehol nem volt olyan válasz ami arra következtetne, csak hellyel közzel le volt írva, hogy van rá esély, csak itt akartam, talán megnyugtatni magam.

2021. jan. 23. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazok az idegek, amik a fogakat idegzik be, látják el az agyhártya feszülésreceptorait is, amik a fejfájás kiindulópontjai. Gyakori az ilyen kisugárzó, megfoghatalan fájdalom ilyen esetekben. Gondolj csak a szívproblémák válltájéki panaszaira.
2021. jan. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!